svg Velibaba Mah. Kahramanlar Cad. No: 20/1
Pendik – İstanbul

Şirket Tarihçesi

İZOBER CTP 1980 yılında Orhan UÇKUN tarafından kurulmuş olup; o zamanlar faaliyetine UÇKUN FİBERGLAS olarak devam etmekteydi. İmalat olarak o zamanlar çok moda olan Fiberglass Koltuklar, dekoratif çiçek saksıları, vb. dekoratif ürünlerde boy gösterip iyi bir isim yapmıştır. TEPE GRUBU’ na yaklaşık 11.000 adet Havaalanı Koltuğu imal etmiş ve montajını yapmıştır. Bunun gibi sayısız işe  imzasını atmıştır.

 

1998′ lerin başında firma sahibinin oğlu Emrah UÇKUN firmanın imalatını inşaat sektörüne kaydırma kararı verip; ilk önceleri çok zorlanarak ikna ettiği müşterilerinin çatılarındaki gizli dereleri CTP. ile kaplamaya başlamıştır. Sektör değişince Firma ismi de değişmiştir. İZOBER CTP olarak faaliyetine devam eden firmamız büyük İnşaat şirketleri, Ünlü Mimarlar tarafından da benimsenmiş bir firma statüsüne ulaşmıştır.

Benimsenmiş bir firma olmamızın başlıca sebeplerini sıralarsak; Şartlar ne olursa olsun hiçbir işi yarım bırakmamış olmamız, Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetin sonrasında vermiş olduğumuz servisin kalitesi ve hızı, yapmış olduğumuz işlerle ilgili problem yaşanmaması gibi unsurlar gelmiş olduğumuz durumu en iyi şekilde açıklayacaktır.

Bugünden sonrada aynı hassasiyet ve çalışma ruhu ile sektörde yerimizi almaya devam edeceğiz.

Saygılarımla, 22.09.2011

Emrah UÇKUN